• Opuch po pohlavnom styku

    , Autor: leniik

    Dobrý deň, dnes som mala s priateľom pohlavný styk (nechránený) stala sa mi taká vec že pri konci som začala cítiť miernu bolesť, skôr také rezanie, ktoré sa len stupňovalo.. Ako sme skončili, pri nahmataní som stále cítila bolesť a klitoris som mala celý opuchnutý, či zdurený, citlivý na dotyk. Proste bol ako keby zväčšený. Ťažkosti mi pretrvávajú už skoro celý deň a opuch sa zatiaľ nezmiernil. Doteraz som takýto problém nemala, a ak áno určite nie v takej intenzite. Bojím sa, že sa to nabudúce zopakuje. Chcem sa opýtať ako postupovať, lekárku môžem navštíviť najskôr až o týždeň-dva.. Ďakujem za odpoveď..

    Dobrý deň, pri pohlavnom styku vplyvom podráždenia klitorisu môže dôjsť k jeho miernemu zväčšeniu. Samozrejme, takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť, je potrebné gynekologické vyšetrenie. Odsledujte si to.