• Štítna žľaza

    , Autor: Amis96

    Dobrý deň,

    chcela by som sa opýtať, som tehotná 12+1tt. V 11+5tt mi brali krv, zistili mi zvýšené protilátky proti štítnej žľaze. Doteraz som nemala nijaké problémy, ani nemám nejaké príznaky. Ku endokrinológovi som ešte len objednaná. Myslíte, že tieto problémy boli už pred tehotenstvom a nesúvisia s ním alebo to môže byť práve ním?

    Ďakujem.

    Dobrý deň, možné je jedno aj druhé. Je to však skôr otázka na endokrinológa. Absolvujte endokrinologické vyšetrenie podľa objednania a postupujte podľa odporúčaní endokrinológa.