Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
12,806 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Pomoc

  , Autor:

  som menzes 3.8 a teraz som mala dostať 28.8 nedostala som mam bolesť v oblasti pupka a maternice test ukazuje dve palicky co to znamena nemôžem od bolesti vidrzat

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak máte pozitívny tehotenský test, s najväčšou pravdepodobnosťou ste tehotná. Môže sa jednať aj o patologické tehotenstvo. Príčin bolestí môže byť viacero. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne gynekologickú pohotovosť.

Podobné otázky

 • Veľmi silne krvácanie

  , Autor:

  Dobrý deň,chcem Vás poprosiť o radu .Pred dvomi mesiacmi mi odstraňovali 2 polypy.Dlhodobo má totiž trápila silná menstruacia.Po odstránení týchto polypov sa mi mala zmierniť menstruacia .No moja menstruacia je práve naopak ešte oveľa silnejšia .Neviem fungovať ,nechodím ani do prace.Som naozaj zúfalá .Poraďte prosím ako sa zbaviť neskutočne silnej menštruácie s veľkými zrazeninami.Veľmi Vám budem vďačná.Dakujem .Lenka .

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, nepoznám žiadne bližšie okolnosti, informácie, ani výsledky vyšetrení, takže takto je ťažké sa bližšie objektívne vyjadriť. Pomôcť by Vám však mohlo vnútromaternicové teliesko.

 • Pomoc

  , Autor:

  Dobrý deň s manželkou sme mali nechranenom sex pred týždňom včera som naska na toaletní papieri krv jasnú....a bolesti krížov a podbruska...viete mi povedať čo to je ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Ranka na krcku

  , Autor:

  Dobrý deň, p. doktor

  Pri vyšetreni mi p. doktorka zistila defekt na krčku maternice na ktory mi odporučila čipky cicatridina 3x tyzdenne. Mám vaginalny kružok ornibel, nemože mi úcinna látka alebo pomocne látky rozne oleje sposobiť poškodenie kružku a zníženie antikoncepčneho ucinku ?
  Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, vzhľadom k nálezu na krčku je na zvážení dočasné vysadenie antikoncepcie vo forme krúžku, kým sa nález na krčku maternice neupraví. Keďže som však nevidel nález a nepoznám žiadne bližšie informácie, výsledky cytológie a ostatných vyšetrení, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.

 • Bolestivý styk

  , Autor:

  Dobrý deň, mám 20rokov. S partnerom sme mali 1x sex pred rokom, no stále sa to u mňa nezmenilo a je to bolestivé. Bola som na preventívnej prehliadke u gynekologičky a povedala mi, že mam dosť elastickú blanu a stretáva sa s tým, že u niektorých žien sa perforuje až po pôrode. Dá sa tento problém nejak riešiť? Ďakujem.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, áno, dá sa tomu pomôcť chirurgicky. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť.

 • cysta

  , Autor:

  Dobrý deň, mám 17 rokov, v máji som mala ťažkosti. Gynekologička mi potvrdila prasknutie cysty (4cm) na vajecniku, dovtedy som o nej nevedela. Po troch mesiacoch (tento pondelok) som bola na vyšetrení, bohuzial cysta sa nevstrebala a odporučila mi laparoskopiu, s čím som ja nesúhlasila pretože nemám žiadne bolesti spojené s tou cystou... Navrhla mi liečbu agolutinom, v štvrtok na 21. deň cyklu idem na prvu injekciu a na dalsi mesiac na druhu... Čo si o tom myslite? aku liečbu by ste navrhli? Môžem mat v budúcnosti s tým nejaké problémy ako neplodnosť? Osobne si myslím že operacia vzhľadom na môj vek je riziková

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, bez poznania palpačného a USG nálezu, charakteru a veľkosti cystickej štruktúry, ako aj ostatných okolností, sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Môže sa jednať o neprasknutý folikul, či zakrvácané žlté teliesko, ... Ak sa jedná o funkčnú cystu, podanie progesterónu by mohlo pomôcť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.