• Rektovaginálna fistula

    , Autor: Bambi 81

    Dobrý den
    Už asi mesiac mam problém so vzduchom v pošve, ktorý ide von v nevhodných chvíľach, ale ešte horšie je ze spinim skoro vždy po stolici myslím ze to skôr vyzerá ako únik stolice cez posvu. Pre týždňom mi zistili ze mam granulom v pošve. Maternicu už nemám 3 rok. Neviem, či to spôsobuje granulom, alebo je zo rektovaginálna fistula. Gynekológovi som to ešte nepovedala, lebo sa hambim. Zatiaľ čakám na výsledky s histologie granulom. Ďakujem

    Dobrý deň, určite sa nemusíte hanbiť, nie je to Vaša vina a neviete to nijak ovplyvniť, akurát Vám to znepríjemňuje a komplikuje život. Je vhodné to gynekológovi povedať, ten Vás následne vyšetrí a odošle na vyššie pracovisko.