• Špinenie po sexe

    , Autor: Nina.*

    Ďakujem za odpoveď. Chcela by som ešte napísať, že to špinenie je slabo hnedé, a denne možno pár kvapiek zistila som to pri močení. Čo sa týka toho nemám žiadne iné problémy, len ten výtok je slabo hnedý , taktiež o 9 dní mám dostať mesiačiky. Tak ma napadlo či to nebude aj tým. Je potrebné piť zatiaľ bylinkové čaje, aby sa to nejak upravilo? Bolesť v podbrušku ustúpila.

    Dobrý deň, nie je potrebné piť bylinkové čaje. Ako som už spomínal, príčin špinenia môže byť viacero. Samozrejme, môže to súvisieť s blížiacou sa menštruáciou. Odsledujte si to.