• Spinenie po odstraneni polypu

    , Autor: Jaweria

    Dobre ráno...14.7 v stredu mi.bol.odstraneny polyp na krcku maternice stym.ze uz 14 den špinim...lekar mi.polyp odstraňoval rovno v ordinácii bez akej kolvek anestezii...a vôbec to.nebolelo...dokonca mi.ho.ukazal popri odstraneni polypu mi uz urobil.aj cytologiu a o týždeň výsledky s histologie...nenasadil.mi.ziadne lieky vraj mam.cakat.so.menzesu a vsetko.sa.upravy...momentale ešte stále špinim len neviem.do.kedy ...bojim.sa.ze.po odstraneni polypu moja.menstruacia bude silna alebo ze mozem dostať aj nejakú infekciu...menzes mam.dostat 23.7...no.ja vždy špinim...myslite si ze je to.normalne?? Myslela som.ze ked mi to.odstrania spinenie zmyzne ..ba naopak.....aka.byva menstruacia po takom.zakroku??? Mám sa obávať velmi silnej.menstruacie alebo aj.moznej infekcii....ďakujem

    Dobrý deň, špinenie po odstránení polypu by malo ustáť do týždňa. Nepoznám však všetky okolnosti zákroku a realizovaných vyšetrení, preto je potrebné pri pretrvávaní ťažkostí navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý sa bude vedieť najobjektívnejšie vyjadriť a pomôcť Vám.