• Otazka

    , Autor: Lenka12345

    Dobry deň prajem,
    od dr som dostala lieky..ide o nejaké vyrobené vaginálne čapíky v lekárni ..niečo supp. Tetraborati..ako by som ich prosím mohla skladovať, aby mali lepšiu konzistenciu..takto sa ťažšie zavádzajú do pošvy, az je to nemožné urobiť poriadne .je dobré ich mať v chladničke? ..ďakujem

    Dobrý deň, mali by sa skladovať pri teplote do 20°C. Pre lepšie zavádzanie je vhodné skladovanie v chladničke pri teplote 5°C.