• Gynekologické problémy

    , Autor: daska-2

    Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať dnes ma začalo pichať v podbrušku raz na pravej a raz na ľavej strane, častejšie na pravej strane o 2 dni mám ovuláciu+ mám aj hnačky môžu tie bolesti súvisieť s ovuláciou? Bolesť je taká pichavá. Ďakujem.

    Dobrý deň, áno, môže sa jednať aj o ovulačné bolesti. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.