• Gynekolg.problemy

    , Autor: Diana09

    Dobrý den,
    Chcem sa poradit ci som mohla dostať kvasinky po pouziti prezervativu, ci ide o nejaku alergiu na to,mam 43 rokov predtým som nic nemala žiadne príznaky.. Az po styku s ochranou. Partner ale spominal ze on ma jazyk bledsi ze to mohlo byt aj od neho. Prosim o radu. Ďakujem

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Môže sa jednať aj o kandidózu, prípadne aj o precitlivelosť na latex. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.