• Bolesty tehotensvo

    , Autor: Milla

    Dobry den chcela by som sa opitat som 8 tyzdny tehotensva mam bolesty zo spodu vaginy ta bolest citim aj pri konecniku v kostrcy boli ma stoho zadok nemozem vela chodit ani sedet mam obavi stoho .Bola som uz aj na pohotovosti spravily mi ultrazvuk ta ze babetko je vsetko poriadku ,a to ze zijem v zahranicy Uk je tu vsetko insie v poradni neviem co mam robyt bola by som rada o nejaku daru co mam robyt ,dakujem za odpoved vopred.

    Dobrý deň, problém nemusí byť gynekologický. Bolesť v kostrči, či v oblasti konečníka v 8. týždni tehotenstva pravdepodobne nebude súvisieť s tehotenstvom. Problém môže byť neurologický. Takto sa Vám ale neviem bližšie vyjadriť.