Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
11,983 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • co to znamena

  , Autor:

  Dobry den chcem sa opitat je normalne ze od decembra som nemala menstrulaciu mam 43rokou a doktorka mi povedala ze tehotna niesom tak vcom je prosim problem ...a strasne som pribrala od malej narodenia uz mala bude mat 4roky a ja som furt viac a viac pribrata ....

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ste pravdepodobne v perimenopauze, kedy už menštruačný cyklus nemusí byť pravidelný. Ak je tehotenstvo vylúčené, problém bude hormonálny. Takto sa Vám však neviem bližšie vyjadriť. Je vhodné realizovať hormonálny profil, ktorý by mohol napovedať viac.

Podobné otázky

 • Tlak v podbrušku

  , Autor:

  Dobrý deň mám týždeň po menštruácii a mam tlak na ľavej strane až taky krcovity v podbrusku. Co to znamena? Včera som to mala po pohlavnom styku ale trvalo to len nejakú minútku.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero, môže sa jednať aj o ovulačné bolesti, ťažko je sa takto bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to.

 • Bolest

  , Autor:

  Dobry den chcela by som spytat mam bolesti podbrusku zacal mi vytok co som nikdy nemala strasne mna bolia prsia az palia neviem vobec co to znamena moj gynekolog ma dovolenku dakujem za odpoved

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero, takto sa Vám ale vyjadriť bližšie neviem. Nepoznám navyše žiadne bližšie informácie, ani okolnosti. V prípade, že má Váš obvodný gynekológ dovolenku, musí byť k dispozícii zastupujúci gynekológ, prípadne navštívte gynekologickú pohotovosť.

 • Hnedý výtok

  , Autor:

  Dobrý deň chcem sa spýtať. Už druhý deň po pohlavnom styku keď idem na wc mávam krv, vcera som mala krv aj v piatok dnes ráno keď som išla na wc som mala ešte stále a aj hnedý výtok. Čítala som s internetu že to môže byť aj s antikoncepcie. Co to znamená?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie informácie ani okolnosti, neviem sa Vám bližšie vyjadriť. Počas užívania hormonálnej antikoncepcie, hlavne v začiatkoch užívania, sa špinenie či krvácanie môže vyskytovať prakticky počas celého cyklu. Po pohlavnom styku sa krvácanie tiež môže vyskytovať. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Tehotenstvo

  , Autor:

  Dobrý deň mám otázku. Mali sme s partnerom nechránený pohl. styk (29.8) neurobil sa do mna ale až po vytiahnutý a to o tri sekudny na mna. Robila som si tri tehot. Testy všetky s jednou paličkou jeden po týždňa druhý po dvoch a tretí 21 dni po tom a deň pred očakávanou menštr. Meškala mi 4 dni ale dostala som ju a trvala mi sedem dni ako aj vždy chcem sa spytat je velka šanca že som tehotná ? Som mlada a bojím sa tak prosím za odpoved. Jeden doktor mi povedal že kramy su na povale a absolútne neviem čo to znamená

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, za spomínaných okolností, ak boli opakovane tehotenské testy negatívne, aj s takým časovým odstupom a mali ste menštruáciu, je pravdepodobnosť tehotenstva malá.

 • Multilokularna cysta

  , Autor:

  Dobrý deň, pri MR vyšetrení L-S chrbtice ako vedlajší nález napísali :na úrovni adnex l. sin.je prítomný obraz pomerne rozsiahlej multilokularnej cysty s priemerom do 62mm a obraz významnejšieho mnożstva voľnej tekutiny v cavum Douglasi.Prosím Vás mohli by ste mi vysvetliť čo to znamená. Ďakujem.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, na ľavom vaječníku alebo v jeho blízkosti máte 6 cm viackomorovú cystu a v malej panve voľnú tekutinu. Takto sa Vám ale bližšie objektívne vyjadriť neviem. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.