Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
12,306 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Prechladnutie

  , Autor:

  Dobry den som 6m po porode.. Porod bol bez nastrihu a akehokolvek poranenia... Tym padom som zvnutra trosku akoby viac roztiahnuta.. Moja otazka je po pohlavnom styku mam niekedy pocit akoby som prechladla picha ma spodok vajecniky ale len po pohlavnom styku uplne akoby som. Bola prechladena ale prejde to.. Nemam ziadne ine ťažkosti ani pri pohlavnom styku ani nijako. Moze to byt tým ze mi tam vojde nejako vzduch do posvy alebo nieco a nachladnem?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, áno, jedna možnosť je, že sa pri pohlavnom styku dostane malé množstvo vzduchu cez maternicu do brucha, ďalšou možnosťou je, že cítite väzy závesného aparátu maternice. Keďže sa vplyvom tehotenstva a zväčšovaním maternice naťahujú aj tieto väzy, po pôrode zase musí dôjsť opäť k ich stiahnutiu. Niekedy to trvá dlhšie.

Podobné otázky

 • Meškanie menštruácie

  , Autor:

  Dobrý deň 27.11 2019 som bola na zákroku bola som v 5 týždni lenže je tu taký problém že minulý mesiac som mala menštruáciu 22.11.2020 a dnes je 25.11.2020 a už tretí deň mi to mešká , ako mám nepraviďelny ciklus len neviem či mám tehotnosť alebo či mám čakať ešte na menštruáciu lebo keďže som mala ten zákrok tak netuším či mám mať paniku alebo to môže byť len prechladnutie .

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk a tým pádom nie je vylúčené tehotenstvo, tehotenský test si realizujte najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.