• Bolesť panvy a kolien počas menštruácie

    , Autor: Lubi1987

    Dobrý deň pán doktor. Chcela by som sa poradiť s mojím problémom. Som 15 mesiacov po pôrode a 13 mesiacov mám zavedené nehormonálne teliesko ariana. Počas menštruácie mám neskutočné bolesti panvovej kosti a kolien. Je to taká tupá, občas pulzujúca bolesť. Akoby sa mi išli kolená a panva polámať. Po pôrode som sa 3 mesiace liečila na trombózu a mám potvrdenú aneuryzmu v záhybe predkolenia. Užívam papilocare na ascus. Kontrolný ster lbc je v poriadku a na kontrolu k svojmu gynekológovi mám ísť v auguste. Z čoho môžu byť tie bolesti? Môže to súvisieť s telieskom? Ďakujem

    Dobrý deň, osobne si myslím, že sa jedná o cievnu záležitosť. Keďže však nepoznám žiadne bližšie informácie, ani okolnosti, či výsledky už realizovaných vyšetrení, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Na základe koagulačných vyšetrení, či vyšetrení ciev je nutné zvážiť vhodnosť vnútromaternicového hormonálneho telieska.