Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
12,374 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Dessiret

  , Autor:

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať že či je normálne krvacat 13 dní pri antikoncepcii Dessiret . Beriem ju už 2 mesiac každý deň.Lebo mi zistili endometriózu.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, áno, počas užívania Desirettu sa môže objaviť krvácanie z pošvy v nepravidelných intervaloch s rôznou intenzitou, či intervalom krvácania. Je to pomerne časté, je to vedľajší účinok preparátu. Nepoznám síce žiadne bližšie informácie, ani výsledky vyšetrení, či okolnosti, ale na liečbu endometriózy je výborným preparátom Visanne.

Podobné otázky

 • Výtok

  , Autor:

  Dobrý den, už viac dni pozorujem, že mám biely vodnatý výtok na nohavičkách. Som 4 mesiace po pôrode, dojčím, užívam antikoncepciu dessiret. Je to problém ten výtok?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, nemusí to byť žiadny problém, za spomínaných okolností môže byť výtok úplne normálny, záleží od viacerych okolností, či Vám spôsobuje ťažkosti, pálenie, svrbenie, ... Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • ranky v okoli posvy

  , Autor: kkkkikuska

  Dobry den. Mam 22 rokov. Mam 8.rokov staleho partnera avsak poslednu.dobu po pohl.styku sa mu spravia na.penise cervene vyrazky resp.bodky ktore ho.svrbia.avsak do 2-3 zmiznu. Ja som bola pred tyzdnom na preventivnej prehliadke a dostala som aplikator na vytok inak som v poriadku. Avsak posledne 4 dni.sa mi.v okoli.posvy spravili akoby ranky krvacajuce kt.stipu. som zufala avsak netusim z coho tak zrazu. Mozete mi poradit? Ps. Presla som z Hak Novynette na Dessiret
  dakujem!!!

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  navštívte vášho gynekológa nech sa pozrie o akú infekciu sa jedná, ak to je infekcia, aby vám vdel doporučiť lokálnu liečbu
  S pozdravom