• Dessiret

    , Autor: Dajan

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať že či je normálne krvacat 13 dní pri antikoncepcii Dessiret . Beriem ju už 2 mesiac každý deň.Lebo mi zistili endometriózu.

    Dobrý deň, áno, počas užívania Desirettu sa môže objaviť krvácanie z pošvy v nepravidelných intervaloch s rôznou intenzitou, či intervalom krvácania. Je to pomerne časté, je to vedľajší účinok preparátu. Nepoznám síce žiadne bližšie informácie, ani výsledky vyšetrení, či okolnosti, ale na liečbu endometriózy je výborným preparátom Visanne.