• Urea

    , Autor: Petuša88

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na jednu otázku týkajúcu sa ureaplazmy. Bola mk už druhýkrát diagnostikovana,dočítala som sa,.že ju ľudia dostanú pri neopatrnom pohlavnom styku a častej zmene partnerov. Lenže ja nemám vôbec pohlavný styk a aj tak som ku dostala. Su aj iné možnosti, ako ju dostať? Veľmi pekne Ďakujem.

    Dobrý deň, ureaplazma sa nachádza v pošve ľudí pomerne často. Áno, je pravda, že sa prenáša najčastejšie pohlavným stykom, možností prenosu je však viacero. Napríklad orálnym stykom, u tehotných pacientiek môže dôjsť k transportu infektu z matky na plod.