• Bolesť vaječníkov

    , Autor: Miška_1109

    Dobrý deň, liečim sa z mykózy Jennamazolom a začalo ma pobolievať podbruško, raz jeden vaječník a potom druhý. Som 4 deň po menštruácií môže to znamenať blížiacu sa ovuláciu alebo to môže spôsobovať nejaký problém z liečenia? Ďakujem

    Dobrý deň, príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero, aj spomínané možnosti tu sú. Takto sa však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.