• Krém Aldara

    , Autor: erika73828

    Dobrý deň. Používam aldaru už tretí deň. Ú konečníku sú bradavicky menšie. No po jedných sa mi vytvorili také červené bodky ktoré trochu svrbia. Niektoré mi zatiaľ ešte nezmizli. No krém sa mi dostal aj tam kam nemal kde nemám bradavicky a vytvorili sa mi červené fľaky ktoré pália a svrbia. Zmiznú alebo je potrebné tomu nejako dopomôcť?

    Dobrý deň, môže sa jednať o vedľajší účinok preparátu. Väčšina týchto reakcií pokožky je mierna a pokožka sa vráti do normálneho stavu v priebehu približne 2 týždňov po zastavení liečby.