• Antibiotiká a testy

    , Autor: Majaaaaaa

    Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, po koľkých dňoch od doužívania antibiotík môžem ísť na krvné testy na vyšetrenie pre pohlavné ochorenia? Chcem sa dať preventívne vyšetriť vzhľadom na to, že som si našla nového partnera a chceli by sme mať obaja istotu, že sme zdraví. Brala som 3dňové antibiotiká, skončila som s nimi dnes a najbližší termín v Medirexe je 22.1. - chcela by som si zakúpiť "Intímny balík" - HIV, Syfilis, gonorrhea, herpatitída B a C. Ďakujem vopred za odpoveď a pekný zvyšok dňa prajem.

    Dobrý deň, vyšetrenie na spomínané choroby môžete realizovať bez ohľadu na užívané antibiotiká.