• Epigen

    , Autor: Miška_1109

    Dobrý deň, máte nejaké skúsenosti s intímnou kozmetikou značky Epigen? Ak áno ako gynekológ odporúčate túto značku alebo celkovú intímnu kozmetiku? Pretože mne osobne ktorákoľvek lekárnička odporúčala nepoužívať intímnu kozmetiku a umyť ju len čistou vodou. Čo vy ako gynekológ odporúčate?
    Ďakujem

    Dobrý deň, my gynekológovia nemáme žiadne skúsenosti s kozmetikou, na tú sú iní špecialisti. Každej žene vyhovuje niečo iné, bez vyskúšania zhodnotiť nebudete vedieť. Áno, niektorým ženám vyhovuje iba čistá voda. Menej je niekedy viac.