Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
13,848 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Pohlavny styk

  , Autor: Kari

  Dobry den ked som mala prvy sex dostala som infekciu a zistili mi v moci ze mam bakterie a biele krvinky bojim sa ze ked budem mat znovu sex tak sa mi to zopakuje ako sa mam chranit aby som nedostala bakterie pri pohlavnom styku dakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, jediné, čo preto môžete urobiť je dodržiavať intímnu hygienu, vy aj partner, užívať vaginálne probiotiká a prijímať dostatočné množstvo tekutín, piť urologický čaj. V začiatkoch pohlavného života je to pomerne časté.

Podobné otázky

 • Špinenie

  , Autor: Lauruskad

  Dobrý den já by som sa chcela poradit 7.1 sme malí s priatelom styk nechráněný 15.1 som malá spinenie 2 dní hnědé spinenie až také do Čierna mensturaciu som mala dostat 21.1 no zatial nic myslíte že to je v poriadku alebo to možne byt tehotenstvo

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, za predpokladu, že ste mali nechránený pohlavný styk, sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Príčin špinenia však mohlo byť viacero. Odsledujte si to. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Pohlavný styk

  , Autor: Zizika

  Dobry den po kolkich dňoch mozem robiť tehotenský test?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie.

 • Pohlavný styk

  , Autor: Zizika

  Dobrý den da sa otehotnieť ked mi skonci menštruácia?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, otehotnieť sa dá prakticky počas celého cyklu. Počas menštruácie je pravdepodobnosť najnižšia. Ak už Vám ale skončila menštruácia a mali ste nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá.

 • Gynekologické problémy

  , Autor: daska-2

  Dobrý deň prajem, ja sa chcem spýtať beriem pár dní vaginálne čípky gynoflor, ale včera som mala pohlavný styk, priateľ pracuje v Zahraničí a na SR chodí len raz za čas, tak len kvôli tomu viem že asi vtedy by nemal byť pohlavný styk, mohlo to nejako narušiť to užívanie tabliet? Chcem vedieť či je to účinne, a môžem ďalej pokračovať v užívaní? A chcem sa spýtať okrem toho mi dnes moja gynekologička povedala že z výterov zistila že mám črevnú baktériu a treba ju preliecit, ze budem nejaký liek brat od štvrtka teda od zajtra, a môžem brať aj jedno aj druhe potom? Neviem zatiaľ aký liek to bude či antibiotika alebo nejaká masť, len či sa to bude môcť brať naraz teda kombinovať z ďalším liekom, ktorý budem mať, za odpoveď vopred ďakujem.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak bola zistená prítomnosť E.Coli alebo enterococcus faecalis v pošve, Gynoflor prestaňte užívať, začnite si aplikovať predpísané liečivo a po jeho doužívaní pokračujte v aplikácii Gynofloru.

 • Pomoc

  , Autor: Mimonka

  Dobrý deň, potrebovala by som pomoc … 3.1 1 deň po menštruáciu sme mali s priateľom chránený pohlavný styk. Na další deň som začala tam dole pociťovať pálenie,svrbenie a mam akoby taký hrudkovity výtok. Chcem sa len spýtať či je to mykoza , môže to byt aj tehotenstvo ? Dneska ma zacalo mierne pichat pri klitorise neviem čo robit dopredu ďakujem za odpoved

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, áno, môže sa jednať o začínajúcu vaginálnu infekciu. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení, či výteru z pošvy, nasadí potrebnú liečbu a určí ďalší postup.