• regurgitácia trikuspidárnej chlopne

    , Autor: Gurielova

    Dobrý den. Momentálne som v 12tt a absolvovala som prenatálne ultrasonografické vyšetrenie kde mi bolo zistené regurgitácia trikuspidálnej chlopne po 100cm/sek.
    Aj ked mi doktor povedal, že sa to ešte može napravit je to pravda alebo ma len chcel ukludniť a hrozí bábetku choroba ?.

    Dobrý deň, áno, nález sa môže ešte upraviť. Treba to odsledovať, obávať sa zbytočne nemusíte. Nepoznám ale výsledky PTS, výsledkov krvi, ako aj celého USG nálezu. Odporúčam absolvovať USG kontroly dľa odporúčania, objednajte sa tiež na morfologický ultrazvuk.