Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
12,806 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Necitlivosť

  , Autor:

  Dobrý deň, liečila som sa 5 mesiacov z mykózy, skoro každý týždeň alebo dva iná liečba, zažívala som si neskutočné pálenie a otázka je či pri takom dlhom liečení je možná nejaká necitlivosť? Alebo nejaká psychická strata libida? Už pred liečbou som mala malé libido a čokoľvek ma dokázalo rozptýliť ale teraz už je to také že nie že by som priateľa odmietala ale už sa necítim taká vzrušená a ťažko sa dokážem spraviť.
  Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, môže sa u Vás jednať o bakteriálnu vaginózu, spôsobenú opakovaným a častým užívaním liekov, kedy sa mení mikrobiálne zloženie pošvy. Odporúčam realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom a pravidelné kúry vaginálnymi probiotikami, ktoré obnovia pošvovú flóru a upravia pošvovú sliznicu, čo môže pozitívne ovplyvniť aj vzrušivosť.

Podobné otázky

 • Hysterektomia

  , Autor: Iveta

  Pán doktor, mam 12 dni po abdominalnej hysterektomii s odstranenim vaječnikov.Zo začiatku som mala veľky problem s črevami, bolesťami pri vyprazdňovani aj s nafukovanim, to sa pomaly dava do poriadku. Jazvu zapalenu nemam, ale mam akoby take zatvrdnute miesto, taky pas okolo jazvy. Brucho v oblasti jazvy na pravej strane mam necitlive. Je to po tejto operácii normalne? Tie problemy s črevami aj s jazvou? Na kontrolu mam isť až o tyždeň. Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, 12 dní je ešte krátka doba, aby bolo všetko v poriadku. Niekedy to trvá aj 5 - 6 týždňov. Necitlivosť kože na bruchu sa časom obnoví, zatvrdnutie v oblasti jazvy je tiež bežné, hojí sa to. časom vymizne aj to. Nemusíte sa obávať. Odsledujte si to.

 • Gynekológ

  , Autor:

  Dobrý deň . Poprosím o radu.
  Som cca 20dni po konizacii krčka maternice.Dnes sme mali 1x pohlavný styk a ja som takmer nič necítila ,vzrušenie ale ani samotný styk ,je možné že je to kvôli tomu ? Robili mi to leep metódou a čistenie maternice. Vo februári to podstúpim znova .
  Vždy sme mali pohlavný styk ktorý bol v poriadku. a teraz toto ...skôr som sa bála že to bude bolieť ale to vôbec a nič som necítila.
  Manžela som sa opýtala ako to cítil on a že inak dosť voľnejšie . Som z toho úplne vykoľajena... Nechcem aby to tak ostalo. Ďakujem pekne za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, mať pohlavný styk 20 dní po výkone je ešte priskoro, aj tento samotný fakt môže mať vplyv na “necitlivosť” pri pohlavnom styku. Odsledujte si to.