• Uzliny

    , Autor: Bega

    Dobry den už asi 3den mám bolesti v slabinach bolesť aj pri wc má svrbi a mám zafarbené tak do ružová červená najviac má to boli na pravej strane ale na dotyk len a aj na ľavej to mám môžte mi poradiť z čoho to mám... mam aj náznak na rakovinu krčma maternice môže to súvisieť stym alebo len mám zápal močových ciest .dakujem

    Dobrý deň, podľa opisu to vyzerá na vaginálnu infekciu kombinovanú so zápalom močových ciest. Takto sa Vám ale bližšie neviem vyjadriť. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.