• Prosim o pomoc alebo o zdielanie a rady.

    , Autor: Lonix888

    Bola som na potrat pred 2.5 rokmi nútená partnerom. Od vtedy 1 rok sama bez sexu.mala som občasné kandidum piesne.Po roku som sa zamilovala a sme spolu stále.1 rok aj 3mesiace.Dlhsie mám slabunku imunitu.
    Po mesiaci som nenašla3 genytálne bradavice,ktoré sme riešili u kožne pohlavné choroby,vypalením dusikom.Test na ďalšie choroby bol negat.Od vtedy mam nepravidelnejsiu menstruaciu.Po roznych vyšetreniach a antibiotikmi liečenych chripkach a vysokých teplotách,som si navrhla a zaplatila odobrat vzorku na testy na iné pohlavné choroby,ktre boli nechať.Až na UERA PLAZMU a teploty mi už 1 rok neklesla pod 37.5°.
    Na infektologii som z krvy mala okolo 14 000 bielych krviniek. Na imunologiu sa nie A nie dostat.Moj obvodný lekár ani po roku behania po vyšetreniach a napchavani
    sa antibiotikmi nevie čo mi je.Moja ženská dr. Tiež nevie co mi je.
    A nakoniec sa stalo,že som otehotnela a čakáme bábo.
    A teploty mám stále okolo 37 a občas vysoky počet bielych krviniek a teraz kandidu a občas nepravidelnu stolicu, bolesti,kŕče ale hlavne prečo tie teploty. Vopred Ďakujem za každú reakciu aaleboradu.za všetko. Z pozdravom Martinkaaa
    PROSIIIM poradte mi čo mam robit.uz to nevydrzim.
    Vopred ďakujem

    Dobrý deň, na základe Vášho opisu je veľmi ťažké sa objektívne vyjadriť. Ak máte oslabenú imunitu, teplota by mohla byť vysvetliteľná, je to však skôr otázka na infektológa. Nemusí sa vôbec jednať o gynekologický problém aj napriek tomu, že ste tehotná. Genitálne bradavice (kondylómy) mohli byť tak isto prejavom oslabenej imunity. Odporúčam návštevu imunológa, ktorý Vám na základe vyšetrení vie napomôcť v upravení a naštartovaní imunitného systému, hoci tehotenstvo teraz môže brániť v adekvátnej imunologickej liečbe.