• Ureaplazmy

    , Autor: Anonym333

    Dobrý deň,
    Gynekologička mi zistila ureaplazmy najprv mi predpisala doxyhexal ale velmi ma z nich bolela hlava tak som ich vysadila. Teraz mi predpisala antibiotika Azatril chcem sa ale opytat na davkovanie ktore mi urcila vraj 4 tablety naraz potom o tyzden znova a o dalsi tyzden znova tak isto. Myslite, ze toto davkovanie je v poriadku? Dakujem

    Dobrý deň, ak máte predpísaný Azatril 250mg, pri liečbe pohlavne prenosných ochorení sa užije sa 1g (4 tabletky) a následne sa o týždeň kúra môže zopakovať.