• gynazol

    , Autor: PaulaMia

    Dobrý deň. Som v 18 týždni tehotenstva a včera som použila gynazol. Dnes od rána mám akoby unik tekutiny po kvapkach ktorá je bez zápachu a farby. Chcem sa opýtať či to môže byť po gynazole alebo je to unik plodovej vody. Inak nepociťujem žiadne bolesti ani iné problemy. Ďakujem

    Dobrý deň, Gynazol môže spôsobiť výtok, skôr predpokladám, že to je z toho. Ak sa Vám však niečo nezdá, navštívte Vášho obvodného gynekológa.