• Tehotenstvo

    , Autor: Iglia

    Dobrý deň pán doktor chcem sa opýtať je normálne na začiatku tehotenstva dostávať prvé dve mesiace menštruáciu? Ďakujem

    Dobrý deň, úplne bežné to nie je, ale sú ženy, ktoré ani nevedeli, že sú tehotné, pretože menštruovali aj celé tehotenstvo. Už sme sa s podobnými prípadmi stretli. Odsledujte si to.