• Pozápalovo stuhnutý závesný aparár

    , Autor: Matík

    Dobry den,
    Chcela by som sa spýtať ešte ohľadom toho tlaku v podbrušku pri hlbšom vniku partnerovho penisu aby som v tom mala uz raz a naisto jasno. Písali ste, ze to moze byt pozápalovo stuhnutehsie prarametria - oblast zavesneho aparatu maternice. Ako sa to dá napraviť aby som necítila pri hlbšom vniku tlaky? Partner má premierny penis. Moze to byt aj tym, ze si vagina musi zvyknut na sex? Kedze som mala zatial iba 2x. Dakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, áno, je to podstatná skutočnosť a okolnosť, ktorá mení celý pohľad na vec. V začiatkoch aktívneho pohlavného života sa môže pobolievanie v podbrušku vyskytovať, rovnako tak aj štípanie pošvy spôsobené trhlinkami. Odsledujte si to. Ak aj napriek častejšiemu pohlavnému styku budú ťažkosti pretrvávať, navštívte Vášho obvodného gynekológa.