• Špinenie po styku, po porode

    , Autor: Sisi2212

    Dobrý den pan doktor, som tri mesiace po porode, v roku 2017 som mala zhubny nalez na krcku, ktorý sa podarilo lokalne odstrániť, vdaka tomu som mohla mat aj babatko a chodim pravidelne na onko kontroly, robili mi teraz v maji LBC cytologiu a brali mi onkomarkery, vsetko ok, v poriadku, avšak som tri mesiace od porodu a stale pri styku citim tahanie a po styku sa mi stava, ze ked idem na wc mam po utreti na papieri trosku ruzove, čím to moze byt? Som z toho nervozna, aj ked vysledky mam vsetky ok.... Ďakujem

    Dobrý deň, možností príčin zašpinenia po styku môže byť viacero. Dôležité je rozlíšiť s zistiť pôvod krvácania, či sa jedná o špinenie z krčka, ktorý je po výkone a pôrode zmenený, alebo je to krvácanie z maternice, alebo sa po styku vytvoria trhlinky v pošve a to spôsobuje špinenie po styku. Takto bez vyšetrenia a poznania bližších informácií a okolností sa neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.