• Vyrážka

    , Autor: Svadlenova

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na hnisavú opuchnutu výražku v oblasti vonkajší ch pyskou. Asi pred 3 týždňami som si objavila malú podkoznu hrcku. Nevenovala som tomu skoro žiadnu pozornosť. Až kým Sa Hrčka nezačala zväčšovať. Hrcku som skúsila vytlačiť vyšlo odtiaľ malinko hnisu. Myslela som že už bude dobre no keď som sa ráno zobudila bola napuchnuta a znova znej vyšiel hnis tento krát trosku viac. Chcela by som sa opytat o radu, či mi neviete nejako pomôcť skôr než pojdem k lekárovi.

    Dobrý deň, odporúčam si to viac netlačiť a navštíviť v dohľadnej dobe Vášho obvodného gynekológa. Možností príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero. Takto sa Vám však bližšie objektívne neviem vyjadriť.