• Žltý výtok

    , Autor: Viki.Vikt

    Dobrý deň.
    Som 4 mesiace po prirodzenom pôrode a mam žltý výtok v minimálnom množstve bez zápachu. Iné problémy nemám. Po porode som bola na odstránení rezidui,nasledna kontrola aj ultrazvuk boli v poriadku.Plne kojím. Je to normálne?
    Ďakujem

    Dobrý deň, odsledujte si to, hoci je to menej časté, môže sa jednať o dočisťovanie maternice po pôrode, aj v závislosti od toho, kedy boli odstraňované reziduá. Spomínaný výtok by sa mal vyčíriť a vymiznúť. Takto sa Vám ale objektívne neviem vyjadriť. Najvhodnejšie je navštíviť obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení, eventuálne výteru z pošvy stanoví ďalší postup, eventuálne nasadí liečbu.