• Natrhnutie

    , Autor: Straka

    Dobrý deň pán doktor, stáva sa mi taka nepríjemná vec.
    Veľmi často sa mi stáva ze sa mi natrhne vchod do pošvy, respektíve spodná blanka. S priateľom pri pohlavnom styku si dávame pozor je nežný atď ale napriek tomu sa to potom natrhne, je to nepríjemné (nemyslím si, že by to mohlo byt veľkosťou ). Dnes som si všimla ze to mam zase natrhnute aj keď som pohlavný styk nemala, no mala som nejakú infekciu a znova sa mi to natrhlo. Neviete mi prosím Vás poradiť niečo na preliecenie alebo lepšie zahojenie? Neviem si s tým už bohužiaľ poradiť
    Vopred ďakujem prajem pekný deň.

    Dobrý deň, bez videnia nálezu sa bližšie objektívne neviem vyjadriť. Skúsiť môžete Cicatridina čapíky alebo sprej. Najvhodnejšie však bude navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia sa Vám bude vedieť najobjektívnejšie vyjadriť a navrhnúť potrebnú liečbu.