• 15tt

    , Autor: Enel

    Dobrý den, som v 15. týždni tehotenstva, pred 2dnami som zvracala , absolútne nic mi neslo do žalúdka a tak som išla ku svojej gynekologicke na vyšetrenie, ta mi povedala že ak by sa to zhoršilo mám ist okamžite do nemocnice. Momentalne sa citim ako keby som mala pred menštruáciou , mám presne take iste krce , výtok je zapáchajúci a mliečny. Celé tehotenstvo prebieha bez problémov, mozem sa opytat či sú to príznaky ktoré nasvedčujú spontánny potrat? Alebo mi hrozí nieco iné ? Ďakujem

    Dobrý deň, ak nevoľnosť pretrváva a neviete príjmať ani tekutiny, rovnako tak v prípade zapáchajúceho výtoku, ako aj bolesti v podbrušku navštívte nemocničné zariadenie, kde Vám poskytnú potrebnú liečbu. Bolesti môžu byť spôsobené podráždením maternice vplyvom opakovaného a častého zvracania, ktoré ste v posledných dňoch mala.