• Cista vulvy

    , Autor: Supa

    Dobrý deň bola som u svojej ginekologicke ona mi povedala ze to nič neje že mama cistu že to neje nič vážne že na operáciu nemusím ísť viete ale ja sa veľmi bojím ze pocase sa mi môže urobiť nádor.

    Dobrý deň, ako som Vám už písal, bez vyšetrenia sa Vám neviem vyjadriť. Ak ste boli vyšetrená u Vášho obvodného gynekológa, postupujte podľa jeho odporúčaní.