• Agolutin

    , Autor: michaela-12

    Dobrý deň pán Dr. chcela by som sa poradiť 4.2 som absolvovala kyretaz z dôvodu MA9tt o týždeň na to dočistenie. Dnes 18.4 ani po dvoch injekciach agolutinu neprichádza menštruácia, myslím si ze aj môj lekár je bezradný vyšetrenia sú v poriadku sliznica je vysoko mala som slabé špinenie cca 3 týždne ale riadna menštruácia nebola. Som po druhom potrate pred rokom to bolo v 19tt a teraz 9tt čakám ešte na výsledky na lepive doštičky, keďže stratili moje výsledky inak všetky vyšetrenia sú v poriadku. co by ste mi odporúčali na udržanie tehotenstva s otehotnenim nieje problém mám 34 r a som bezdetna.

    Dobrý deň, vzhľadom k opakujúcim sa potratom je vhodné doplniť alebo vyčkať na výsledky hematologického a endokrinologického vyšetrenia, ktoré môže objasniť príčiny ťažkostí s udržaním tehotenstva. Menštruácia niekedy môže prebehnúť aj vo forme špinenia. Vhodné je doplniť aj hormonálny profil. V indikovaný prípadoch je možné urobiť diagnostickú hysteroskopiu s kyretážou, kde sa môžu odhaliť pripadné mechanické príčiny.