• Bolesť podbruška

    , Autor: nuvaring

    Dobrý deň. Cca 3 deň mam slabé pobolievanie podbruška v strede v dolnej časti, občas aj po stranách. Na dotyk cítim aj bolesť obliciek. Menštruáciu som mala 21.3 skôr také slabé špinenie a pohlavný styk 2.4. Beriem vaginálny krúžok nuvaring a priateľ mal aj kondóm. Môže to byť zápal močových ciest aj keď pri močení nemám žiadne pálenie príp. co by mohlo bolesti spôsobovať? Ďakujem

    Dobrý deň, možností je viacero, môže sa jednať aj o zápal močových ciest, či začínajúci zápal obličiek. Odsledujte si to. Odporúčam dostatočnú hydratáciu, urologický čaj. Pri pretrvávaní ťažkosti kontaktujte Vášho obvodného lekára.