• Kŕče

    , Autor: 2amalka22

    Dobrý deň už asi 4 dni mam kŕče v podbrušku ako keby som mala dostať menštruáciu mam aj slabý vitok a nič viac kŕče niesu stále objavia sa sem tam menštruáciu mam nepravidelnú ale teraz mi mešká už 2 týždeň môj lekár neordinuje môžem mať zápal vaječníka? A ak áno dá sa niečo kúpiť v lekárni bez receptu ďakujem

    Dobrý deň, skôr si myslím, že bolesti v podbrušku sú z maternice, ale možností príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero. Nemusia byť len gynekologického pôvodu. Bez poznania okolností, nálezu a ďalších informácií sa Vám ale neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní alebo zhoršení ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa alebo gynekologickú pohotovosť.