• Vyrazky

    , Autor: Lauri12

    Dobrý deň, pred pár dňami som spozorovala na pyskoch malé podkožné vyrážky, keď pysky trošku natiahnem je ich vidno viac. Čítala som že môže ísť o úplne bežne mazové žľazy. Neviem či som to mala aj pred tým keďže až teraz v posledných dňoch som sa začala pozorovať viac. Nesvrbí to ani nič podobné akurát to tam proste občas vidno. Je na to nejaký krém ?

    Dobrý deň, áno, môže sa jednať o zápal alebo zdurenie mazových žliazok. Existuje množstvo prípravkov čo sa týka intímnej hygieny, ktoré by Vám mohli pomôcť. V lekárni však majú najlepší prehľad, skúste sa informovať tam.