• Vaginány výtok

    , Autor: Lucka5673

    Dobrý deň, už dlhší čas ma trápil problem so zapachajucim vytokom, teraz som prvý raz začala užívať antikoncepciu a zhoršilo sa zo natoľko že je veľmi vodnaty ( hlavne v noci ) a vážne zapácha ani to neviem opísať , proste sa ráno zobudím a posteľ veľmi zapácha a aj ja keď idem na toaletu je to dosť cítiť, naozaj už neviem čo mám robiť.. gynekológovi sa teraz tak skoro nedostanem. Vopred ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, najvhodnejšie je navštíviť Vášho obvodného gynekológa. Ak ho momentálne navštíviť nemôžete, realizujte si aspoň vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom, užívajte vaginálne probiotiká.