• Macmiror 500 complex

    , Autor: Monča1979

    Dobry den. Moj gynekolog mi predpisal macmiror 500 ze mam ranku. Dovtedy som si krv nevsimla. Ako som zacala uzivat macmiror po prvom dni som mala len po moceni jemne ruzove na papiery no po tretom dni som mala dost krvi tak som si nedala tabletku a nadalsi den krv nebola . Zas som si dala teda tabletku no zacalo to opat. Teraz ma moj gynekolog dovolenku preto by som bola rada keby mi poradite ci mam uzivat macmiror nadalej. Dakujem

    Dobrý deň, ak Vám Macmiror robí ťažkosti, neužívajte ho a v dohľadnej dobe navštívte Vášho obvodného gynekológa.