• Polypy

    , Autor: Vali

    Dobry večer. Prosím vás, čaká ma vo štvrtok operácia polypov. Gynekológ mi dnes predpísal macmiror complex 500. Moja otázka je, či môžem začať liečbu s týmto liekom pred operáciou alebo až po nej.

    Ďakujem za skorú odpoveď.

    Dobrý deň, nepoznám výsledky kultivácie, ani dôvod užívania Macmiroru, preto je ťažké sa takto objektívne vyjadriť. S liečbou však začnite čo najskôr. O týchto skutočnostiach určite informujte aj lekárov zdravotníckeho zariadenia, kde je výkon naplánovaný.