• Sono

    , Autor: vikina-s

    Dobrý deň dnes som bola na Sone malej panvy doktor spomínal Endometrióza a folikuly nejakých rozmerov gynekológ ma týždeň dovolenku prosím vás čo to znamená ďakujem

    Dobrý deň, folikul je normálnou prirodzenou súčasťou vaječníka. Po jeho prasknutí v čase ovulácie dochádza k uvoľneniu vajíčka.Čo sa týka endometriózy, nevidel som nález, nepoznám všetky informácie, ako a okolnosti, preto sa neviem bližšie vyjadriť. Ak nemáte akútne ťažkosti, vyčkajte Vášho obvodného gynekológa a konzultujte s ním nález, ako aj prípadný ďalší postup.