• Bakteriálna vaginoza

    , Autor: Mata98

    Je treba preliecit aj partnera? Ak áno, akým prípravkom? Je nejaká prevencia po vyliečení pre oboch? Keďže som tehotná a poznám rizika tak sa bojím. Ďakujem za odpoveď. Momentálne sa liečim macmirorom complex 500 guľôčky do pošvy.

    Dobrý deň, nie je nutné pri každej vaginálnej infekcii preliečovať aj partnera. Niekedy je dodržiavanie hygieny dostatočné.