• Ružový vytok

    , Autor: monika00721

    Dobrý deň 1.1. mi začala posledná menstruacia, styk sme mali tesne pred menstruaciou 31.12. a potom 6.1. Od cca 10.1 som pocitovala silne bolesti podbruska ako pred menstruaciou, ktore trvali az do 25.1. Medzitym 12.1. som mala na toaletnom papiery neobvyklý vytok resp. hlien bielkovej formy vo velkom mnozstve čo sa mi doteraz v živote nestalo. Bolo ho veľmi veľa. Na ďalšie dni vytok zhustol ale cely mesisc v nom bola aj prines toho bielkoveho natahovacieho. Bolesti podbruska som mala až do 25.1 kedy mi začalo po pichnuti v pidbrusku slabucke ruzove spinenie ktoré trvalo do 26.1. Myslela som že sa mi spúšťa menstruacia ale dnes už nemám ani bolesti ani ružové spinenie. Prsia ma trošku pobolievaju keď ležím na bruchu ale nie je to žiaden extrém. Menstruacia mi mala prísť dnes. Tehotensky test som si dnes pre istotu spravila ale je negatívny. Môžem vysledku veriť ? Prípadne čo môže znamenať to ruzove slabe spinenie? Ďakujem

    Dobrý deň, spomínané špinenie ako aj bolesti v podbrušku mohli byť spôsobené ovuláciou. Takto Vám však na to neodpoviem. Ak momentálne nemáte akútne ťažkosti, odsledujte si to. Pri nedostavení sa menštruácie 14 dní si zopakujte tehotenský test. V prípade pretrvávania alebo zhoršenia ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia, USG ako aj odberu krvi na Beta-HCG vylúči alebo potvrdí prípadné tehotenstvo a určí ďalší postup.