• Bolesť pri vyšetrení

    , Autor: 7jarulik

    Dobrý večer pred týždňom som bola na preventívnej prehliadke pri ultrazvuku má dosť bolela láva strana bolesť bola dosť nepríjemná . Pani doktorka povedala že nevidí dobre na ľavý vajecnik že môže byt prirasteny keď mi tam chodila tá bolesť sa stupňovala . Chcela som sa spýtať či je to nebezpečne lebo aj pri pohlavnom styku mám bolesti aj menštruačné mám silne bolesti . Antikoncepciu neužívam žiadnu . Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, takto sa Vám objektívne vyjadriť neviem, ale ultrazvukové vyšetrenie by som zopakoval po nejakom čase. Pri pretrvávaní ťažkostí aj skôr. Ak sa Vášmu obvodnému gynekológovi niečo nezdá, môže Vás odoslať na vyššie pracovisko, kde sa urobí USG a na základe toho sa určí ďalší postup. Jednou z možností je aj laparoskopia.