• Problém

    , Autor: Kika_d2

    Dobrý deň, mám nasledovný problém. 8.12 sme mali s priateľom pohlavný styk bez kondómu a mala som zároveň ovuláciu. Od vtedy sme styk nemali a ani nič podobné, no už 2-3 dni mávam menštruačne kŕče. Včera som našla na nohavičkách aj krvnú zrazeninu. Nekrvácam ani nič, len tá 1 zrazenina, no kŕče mám ešte stále. Menštruácia to byť nemôže, prísť má až o týždeň aj viac a ešte k tomu mi neustále mešká. Chcem sa spýtať, o čo sa podľa vás jedna? Mám sa obávať? Ďakujem.

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, nie je vylúčené ani tehotenstvo. Takto sa Vám ale objektívne vyjadriť neviem. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade akýchkoľvek nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.