• nazor iný

    , Autor: Kikušik94

    dobrý den chcem sa spýtať na váš nazor ...minuli týždeň som bola na gynekologickej prehliadke ako každý rok...a doktorka mi urobila utrazvuk z dola...a videla tam vedši vaječnik ako ten druhý a pýtala sa ma či berem antiku tak ako mam brať každý den a ja že hej ako ste mi to povedali ...že všetko tam mate rozhadzane ...a povedala ze mam vysadiť antiku a v januari sa ozvat na dalsie výšetrenie ...lebo ona sa teraz nevie vyjadriť že ci to mozem mat z aktikoncepcie alebo je tam niaky zaspal na tom vedšom vaječniku ... a moja otazka je a váš nazor ...je normalne čakat az do januara ? nieje to podla vás vela ? a keby som boal tehotna tak by to tam asi videla ked ma pozerala zospodu...dakujem za odpoved

    Dobrý deň, ak sa Vašej obvodnej gynekologičke sa nepozdáva jeden z vaječníkov, netuším však čo tam videla, či cystu, viacero cýst, ... alebo niečo iné. Takto sa objektívne bližšie vyjadriť neviem. Do januára zostávajú 2 mesiace, takže potencionálne aj 2 menštruácie, po ktorých chce skontrolovať nález. Ak by mala podozrenie na tehotenstvo, postup by bol iný. Pri akýchkoľvek ťažkostiach ako aj nejasnostiach kontaktujte Vašu obvodnú gynekologičku, ktorá vie presne, čo sleduje, ktorá najlepšie pozná všetky okolnosti, ako aj informácie.