• Niečo mi visí/vytŕča z pošvy

    , Autor: DanaNovacik

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či by ste nevedeli čo to je? Je to ružové, niekedy mi to len vytŕča a niekedy doslova až visí. Nikdy som nerodila...čítala som, že to môže byť pokles maternice. U gynekológa som bola nedávno no nič ohladom tej vytŕčajúcej veci mi nepovedal a ja som sa ho na to nepýtala. No teraz ako som bola na wc som si všimla ze mi to strašne visí, mám trošku strach. Čo by to mohlo byť?

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie informácie ani okolnosti, takto sa objektívne vyjadriť neviem. Možností je viacero. Odporúčam v dohľadnej dobe navštíviť Vášho obvodného gynekológa alebo gynekologickú pohotovosť, kde sa na základe vyšetrenia stanoví diagnóza a určí sa ďalší postup.