• skrátený krčok maternice

    , Autor: emy

    Dobrý večer. Minulý týžden som bola na vyšetrení u mojej gynekologičky. Som v 27 týždni tehotenstva. Mala som problémy s kvasinkami a streptokokom. Na posledných testoch vyšlo všetko v poriadku, len vraj mám skrátený krčok maternice. Pri chodení ma to dosť dole tlačí. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, bez vyšetrenia a poznania všetkých objektívnych výsledkov vyšetrení ani ostatných informácií sa Vám neviem objektívne vyjadriť. Ak boli posledné vyšetrenia v poriadku a nebola odporúčaná hospitalizácia, asi si to nález nevyžadoval. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa a pri akýchkoľvek ťažkostiach, zmene stavu alebo nejasnostiach ho vyhľadajte, prípadne navštívte tehotenskú pohotovosť.