• Chlamýdie

    , Autor: Expanzonature

    Dobrý večer. Chcem sa spýtať či po dobratí antibiotik na chlamýdie môžme mat s priateľkou aspoň orálny sex. (fajčenie ona, prsty ja). Výsledky nám ešte neprišli. Antibiotiká boli riadne bráne. Chlamýdie sa prenášajú aj takouto formou uspokojovania?

    Dobrý deň, chlamýdie sú baktérie žijúce vnútri bunky. Prenášajú sa všetkými formami pohlavného styku (vaginálny, análny, orálny). Chlamýdie sa môžu pri mechanickom dráždení buniek dostať do okolia, čím by mohli napádať ďalšie bunky. Ak ešte nemáte výsledky, odporúčam ešte pohlavnú abstinenciu.